Rüyada Deri görmek tabiriHer cins deri hayır ve menfaattır. Eti yenen hayvanların derisi helal kazanca, etinin yenmesi haram olan hayvanın derisi şüpheli ve haram kazanca, Deve derisi mirastan ele geçecek mala, Bir hayvanın derisini yüzdüğünü görmek insanların işlerini yoluna kooymaya, doğru hareket etmeye ve düzenli yaşamaya, Hayven derisi bazen ev edinmeye delalet eder. (İnsan teni için Bakınız; Cilt.)Deri ile ilgili bir rüya görmek hem iş hem aşk hayatında başar kazanacaksınız demektir. Deri ile ilgili bir rüya görmek hem iş hem aşk hayatında başar kazanacaksınız demektir. Rüyada deri veya derici dükkanı görmek, hem iş, hem de aşk hayatında başarılı olacağınız anlamına gelir. Bu rüya zengin ve mutlu olacağınızın da habercisidir.Sorumluluktur. Yapılması gereken ama pek fazla zevk vermeyen iştir.Rüyada hangi cinsten olursa olsun, deri görmek ha-yir ve menfaat ile yorumlanir. Danyal aleyhisselama göre: insan derisi görmek, ziynete ve yalana delalet eder. ibni Sirin’e göre: rü-yada her hangi bir deriyi görmek, berekettir. Derisinin siyah ve mavi oldugunu görmek kederdir. Derisinin sari oldugunu görmek hastaliktir. Yesil oldugunu görenin dini kuvvetlenir. Ayaginin derisinin siyah oldugunu görenin, isi çabuk görülür ve dilegi yerine gelir. Kirmanî’ye göre: Her hangi bir hayvan derisi görmek, mal ve menfaat ile tabir olunur. Görülen deri yenilir bir hayvanin derisi ise helal mal, degilse, haram malla yorumlanir. Bazilarina göre: rüyada deri görmek, süs, baskanlik, örtü, elbi-se ile tabir olunur. Rüyasinda derisinin kalin oldugunu görmek üç sekilde yorumlanir: Halkin alay etmesi, önemsememek, ömrün uzunlugu.
Rüyada deve derisi görmek mirastan mala; eti yenilen hayvan derisi, helal mala; eti yenmeyen hayvan derisi haram mala; derisi-nin yüzüldügünü görmek, eline mal geçecegine isarettir. Rüyada deri yüzdügünü görmek önemli isler yapmaya ve halk arasinda iyi taninmaya isaretti Bir baska rivayete görede: Rüyada deri görmek, zinet, bereket, kuvvet, geçim ve hayat ile tabir edilir. Bazi tabirciler, hayvan derileri, onlara sahip olanlar için evdir, demislerdir. tbni Sirin demistir ki rüyada herhangi bir deri görmek, birisinin ayibim örtmeye ve berekete isaret eder. Kirmani demistir ki herhangi bir hayvan derisi görmek, mal, menfaat ve fayda ile açiklanir. Yenilir hayvan derisi ise, helal maldir. Yenilmez hayvan derisi ise, haram maldir. Deri veya derici dükkanı görmek, hem iş hem aşk hayatında başarılı olacağınız anlamına gelir.Deri veya derici dükkanı görmek, hem iş hem aşk hayatında başarılı olacağınız anlamına gelir.
Rüyada hayvan derisi görmek, zînet, bere­ket, kuvvet, geçim ve hayat ile tabir olunur.
• Kirmânî’nin yorumu: Rüyada görülen bütün hayvan derileri, mala ve menfaat elde etmeye, nime­te ermeye işaretle yorumlanır.
• Rüyada deve derisi görmek, miras yoluyla elde edilecek mala işarettir şeklinde yorumlanır.
• Rüyada eti yenen bir hayvan derisi görmek, helâl mala işarettir. Eti yenmeyen hayvan derisi görmek, haram mala işarettir.
• Rüyasında derisinin yüzüldüğünü görmek, rüya sahibinin eline mal geçeceğine işarettir.
• Diğer bazı yorumculara göre: Rüyada hayvan derisi görmek, zinet, süs, başkanlık, örtü, mal, elbise ve menfaat gibi cihetlere işaretle yorumlanır.
• Rüyada görülen herhangi bir hayvan derisi, ge­lecek mala işarettir.
• Mavi ve siyah renkli bir deri görmek, üzüntü ve kedere işaretle yorumlanır.
Rüyada fare derisi görmek, zarar ve ziyana işa­retle yorumlanır.
• Rüyada kalın bir deri görmek, uzun ömürlü ol­maya veya güzel bir elbise ya da elde edilecek çok mala işaretle yorumlanır.

Rüyada Deri için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri