Rüyada ağ görmek tabiriBalık vs. ağı bunlarla geçimini temin eden kişi için rızka, diğerleri için hileli bir işe sürüklenmeye yahut hileli bir yöntemle insanları zarara uğratmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Balık Ağı, Faka Basmak.)Bazı sorun ve sahtekarlıkla karşı karşıya kalacaksınız demektir. Bazı sorun ve sahtekarlıkla karşı karşıya kalacaksınız demektir.Birtakım sorun ve sahtekarlıklarla karşı karşıya kalacaksınız.Para ve bollukla tabir olunur. Balik agi görmek, islerinin karisik olduguna isarettir. Balik tutmak için denize ag atmak, geçiminde bolluk ve berekete; attigi agla birçok balik yakaladigini görmek, kazancinin artacagina delalet eder. Bir dalyanda aglarin deniz yüzünü kapladigini ve içinde baliklarin oynadigini görmek, o yil ürünün bol ve bereketli olacagina delalet eder. Bir futbol sahasinda kale direkleri arasina gerilmis ag görmek, büyük bir is için bir anlasma yapacaginiza, bu isten büyük bir menfaat saglayacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada ag görmek, karisik islerin düzelecegine ve rizkin bollasacagina isarettir Birtakım sorun ve sahtekarlıkla karşı karşıya kalacaksınız.Birtakım sorun ve sahtekarlıkla karşı karşıya kalacaksınız.

Rüyada ağ görmek, genel anlam itibariyle hayırlara alamet ettiği gibi bunun yanı sıra farklı anlamlarda da yorumlanabilmektedir. Rüya sahibinin işlerinde istediği verimi yakalayacağı, geçiminin kolaylaşacağı, hayatının güzelleşeceği şeklinde kabul edilir. Kişinin rahata kavuşacağına işaret eder. Rüyada ağ görmek aynı zamanda tatsız olayların vuku bulacağına, rüyayı gören kişinin keyfinin kaçacağına ve yüzünün asılacağına delalet eder.

Rüyada Balık Ağı ile Balık Tutmak

Rüyada balık ağı ile balık tutmak, rüya sahibinin onuru ve namusu ile yaşamayı tercih eden kimse olduğuna, Allah korkusu taşıdığına, adına ve ekmeğine leke sürecek hileli işlerden geri durduğuna, hak yolundan da bir an olsun ayrılmayı aklından geçirmediğine işaret eder.

Rüyada Ağ Atmak

Rüyada ağ atmak, rüyayı gören kişinin kazancının hakkını layığı ile verdiğine, aldığı her kuruşu bilek gücü ile kazandığına, evlatlarının boğazından haram lokma geçirmediğine, fesada düşmediğine ve kimsenin hakkını yemediğine tabir edilir.

Rüyada Ağ Ören Örümcek Görmek

Rüyada ağ ören örümcek görmek, rüya sahibinin hayatını kazandığı işlere rivayet edilir. Kişi, var gücüyle geçimini sağlayabilmek için çalışıyor demektir. İşinin peşinde, ekmeğinin derdinde olan bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Zıpkın Görmek

Rüyada zıpkın görmek, güç ve kudret sahibi olan bir kimseye işaret eder. Rüya sahibinin düzenini kurmuş olduğuna, disiplinli oluşuyla mesleğinde en iyisi olmayı başardığına ve mutlu bir hayat yaşadığına delalet eder.

Rüyada Zıpkınla Balık Tutmak

Rüyada zıpkınla balık tutmak, rüya sahibinin kafasında bazı soru işaretleri olduğuna, kişinin kararsızlığa düştüğüne ve yaşadığı kararsızlık nedeni ile tutarsız tavırlar sergilediğine tabir edilir.

Rüyada Balık Tutmak

Rüyada balık tutmak, rüyayı gören kişinin şansının açık olduğu anlamına gelir. Bu rüyayı gören kimsenin zengin olacağı yorumu yapılır.

Rüyada ağ için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri