Rüyada ahtapot görmek tabiriüyada ahtapot görmenin anlamı, yeni bir insanla tanışacağınıza, bu insanın yaşamınızı değiştireceğine, pek çok konuyla aynı anda uğ­raşmanız gerekeceğine, bu değişikliklerden hoşnut kalacağınıza işarettir.

Başka bir yoruma göre ise rüyada ahtapot görmek, eğer yüzmek duygusal yaşamda kusursuz dengeyi ve uyumu ifade ediyorsa, ahtapot sekiz bacaklı olduğundan o kozmik anlamda kendinizi kendi gücünüzle ileriye doğru ittiğinizi gösterir. Eğer ahtapot farklı şeyleri kapmaya çalışıyorsa, bu kontrolsüz bir biçimde birçok yöne yöneldiğinizi gösterir. Eğer ahtapot denizin derinliklerinden yüzeye çıkıyor ve korkutucu görünüyorsa, bu bilinmeyen duygusal derinliklerinizden korkmanız anlamına gelir.

Rüyada ahtapot görmek çok yönlü olmaya ve bir şeyi birden fazla değişik açılardan görmeyi başarmaya işaret eder. Rüyasında ahtapot gören kişi zengin meziyetleri olan kişidir. Rüya sahibi perspektifi ve algısı geniş kimse olarak tabir edildiği gibi olaylar karşısında peşin hükümlü olmayan, her olasılığı düşünen ve ona göre hareket eden kişi olarak ifade edilir.

Rüyasında ahtapot gören kişinin kötü ve hazırlıksız durumlar için her zaman bir b, c hatta d planı hali hazırda durur. Bu kişi ticarete de aklı çalışan, aynı anda birden fazla projeyi başarıyla yürütebilecek kapasitede bir kişidir. Yani tıpkı bir ahtapotun kolları gibi her yere yetişen kollara sahiptir.

Rüyada Ahtapot Tutmak

Rüya sahibinin azmini ve başarısını ifade eder. Rüya sahibi tuttuğunu koparan, çalışkan ve kararlı kişidir. Rüyasında ahtapot tuttuğunu görmesi ne istediğini bilen kişi olduğu anlamına gelir.

Rüyada Ahtapot Yemek

Rüya sahibinin karşısına çıkan her türlü kötülük, sıkıntı ve zorlukla baş edebilme kudretine sahip olduğu şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi geliştirdiği akıllı stratejiler sayesinde çevresinde kendinden haz etmeyen kişileri uzağında tutmayı başaracaktır.

Rüyada Ahtapot Öldürmek

Rüya sahibinin hayatındaki tüm sorunlardan telaşa kapılmadan, sakin bir şekilde hareket ederek kurtulmayı başarması anlamına gelir. Kişi çok yönlü çözümleri ile en büyük ve çözümsüz gibi duran sorunu dahi halledecektir.

Rüyada Ahtapot Yakalamak

Rüya sahibinin giriştiği büyük bir işin altından kalkması için bir hayli ter dökmesi gerektiğine, o çok istediği işi alabilmesi için dört kolla, her kanaldan saldırmasının lazım geldiğine delalet eder.

Rüyada Ahtapot Saldırısı

Kem gözlere ve nazarlara gelmeye işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki bazı kişilere dikkat etmesi gerektiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada ahtapot için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri