Rüyada ahududu görmek tabirihududu görmek ve yemek, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, samimi orta yaşlı kimseye, sevineceğine, faydalı uğraşlara, huzura kavuşmaya, varlıklı akrabaya, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli habere, manevi yükü bulunan insandan uzak durmaya, mülke gelecek bolluğa, sevdikleriyle eğlenmeye, gıpta ile bakılan kuvvet sahibi olmaya delalettir. Olumsuz yorum olarak iş sebebiyle üzüntüye, düşmanlıktan emin olunacağına, hoşnutsuz duruma düşmeye, huzurunun kaçacağına, parasal zarara delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar derler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu toplu paraya, cefa ile birlikte istediği mala, sıkıntılara göğüs gererek kazandığı refaha, uğraş vererek istediği iyi bir geleceğe yorulmaktadır.
ahududu yemek, sevince, kolay kazanılan paraya, sakin bir hayat sürdüreceğine, kazançlı zamanlara, ticari kazancı yüksek girişimler içinde bulunacağına, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, hayallerin yerine geleceğine, sevenleriyle sohbete, emniyetli hissetmeye, cömert tanıdığa, güzel şansa işarettir. Bunlarla birlikte fena huylu akraba tarafından fenalık görmeye, korkuya gerçekleşmesine, sıkıntıya yaşama, üzücü bir problemle yüzyüze gelineceğine, değer kaybetmeye delalet eder. Bir takım yorumcular şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zahmetle ümit ettiği toplu kazanca, zorlukla birlikte ümit ettiği nimete, mağlubiyetten sonra gözlediği ticari kazanca, zahmetle birlikte beklediği temiz kazanca delalet eder.

Rüyada ahududu görmek, hayırlı olacak kısmetlere, rüya sahibinin yüzünü güldürecek kadar güzel olayların yaşanacağına, işlerdeki verimin artacağına, berekete kavuşmaya, işleri yoluna ve düzene sokmaya, güzel haberlere, başarılı olup, övgü dolu sözler işitmeye, yapılan hayır işleri dolayısıyla yüceltilmeye ve baş tacı edilmeye delalet eder. Güzel ve iyi olana tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, Allah’ın hayırlarından ve lütuflarından yana fazlaca nasipleneceğine işaret eder.

Rüyada Ahududu Yemek

Rüyada ahududu yemek, afiyette olmaya ve sağlıklı kalmaya, rızkın helal ve makbul olanına kavuşmaya, zenginliğe, iyiliğe ve güzelliğe yorulur. Hayatın, istenilen yönde ilerleyeceğine ve kişinin mutluluğunun katlanarak artacağına tabir edilir.

Rüyada Ahududu Toplamak

Rüyada ahududu toplamak, rüya sahibinin yatırımlarının kendisine istediği karı getireceğine, bu sayede başka atılımlarda bulunmaya ve yeni girişimler yapmaya işaret eder. Kısmetli olacak, süreklilik ve başarı getirecek işlere atılmaya alamettir.

Rüyada Ahududu Reçeli Görmek

Rüyada ahududu reçeli görmek, şans olarak değerlendilir. Rüyayı gören kişinin işlerinin kolaylaşacağı, rahatının artacağı ve bundan sonra güzel bir yaşamı olacağı anlamına gelir. Dileklerin kabul olması ve hayallerin gerçekleşmesi şeklinde ifade edilir.

Rüyada Ahududu Ağacı Görmek

Rüyada ahududu ağacı görmek, çok güzeldir ve hayırlara alamettir. Güç ve kudret sahibi olmaya, zorluklara ve acılara göğüs germeye, mutluluktan, rızıktan ve sağlıktan yana bolca nasiplenmeye, Allah’ın sevgili kulları arasında olma şerefine erişmeye ve hayatın istediği gibi yürümesine delalet eder.

Rüyada Böğürtlen Görmek

Rüyada böğürtlen görmek, insanları birbirine yakınlaştıracak ve kaynaştıracak güzel olayların yaşanmasına, kişilerin iletişiminin kuvvetlenmesine, aradaki sıcaklığın artmasına ve sıkı bağlar gelişeceğine tabir edilir.

Rüyada Böğürtlen Yemek

Rüyada böğürtlen yemek, rüya sahibinin yeni ve hayırlı bir yuva kuracağına ve yaptığı seçim sayesinde mahcup olamayacağına yorulur.

Rüyada ahududu için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri