Rüyada Akarsu görmek, Rüyada Akarsu , Rüyada Akarsu tabiri

Rüyada Akarsu görmek tabiriBakınız; Dere, Suyolu,Nehir.Rüyada herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanca işarettir. Herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanç olarak yorumlanır.Dereden nehre kadar bütün akarsular tertemiz, saydam ise bütün dertlerin geride kalacağına işarettir. Aynı zamanda bilgi, kültür, hikmettir.Rüyada akarsu görmek, ömürle yorumlanir. Rüyasinda akar bir suyun basinda oldugunu görmek, hayatinin düzgün bir sekilde pürüzsüz olarak sürecegine isarettir. Akarsuyun berrak bir sekilde akip gitmesi, ömrünün nese içinde geçecegine delildir. Nehir veya dere sakin, sakin akarken, birden bire suyun kesilip yataginin kurudugunu görmek, ömrünün hastalik içinde geçecegine; suyun siddetle ve kenarlarina tasarcasina delice aktigini görmek, hayatinin çok üzücü olaylarla devam edecegine isarettir. Bir derede sularin çöp ve agaç parçalarini ve agaç yapraklarini sürükleyerek bulanik bir halde aktigini görmek, hayatinda hastalikli günlerin çok olacagina delalet eder.Derede bir kayikla gezdigini görmek, geçimini kolaylikla kazanacagina; kayigin su aldigini ve tehlikeli anlar yasadigini görmek, geçimini zorlukla kazanacagina delildir. Deredeki sularin birdenbire degistigini, su yerine dereden kan aktigini görmek, o yere felaketin gelecegine isarettir. Dereden su içtigini görmek, sagliga; içerken birden bire dereye düsüp boguldugunu görmek, sagliginin bozulacagina delalet eder. Caferi-i Sadik (RA) dere görmeyi üç sekilde yorumlamaktadir: Ömür, geçim ve saglik.
Rüyada akarsu görmek, maddi kazanç, uzun ömür, tasasız hayat anlamına gelir.
Eric Ackroyd’a göre: İyileşme ya da canlanmayı; enerjinin serbestçe akışını simgeler.
Dertsiz, tasasız bir hayat… Doğayla uyum içinde olma koşuluyla…
Dalgalı, akıntılı su: İnişli çıkışlı bir kariyer, kesintili bir aşk hayatı…
Rüyada akarçeşme görmek, zamanınızı ve enerjinizi boşa harcadığınıza bunun size maddi ve manevi kayıplar getireceğine işarettir.
Zamanın kıymetini bilerek iyi değerlendirmeniz konusunda uyarı sayılabilir.

Rüyada akarsu görmek kişinin, mal varlığında meydana gelecek artışla refaha ulaşılacağına ve tüm üzüntülerinin geçeceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin kişisel sorunlarının üstesinden geleceğini gösterir. Rüya sahibinin, daima sağlıklı olacağı da söylenir.

Rüyada Akarsuda Yüzmek

Rüyasında akarsu yüzdüğünü gören kişinin rüyası, zihnen ve bedenen daha iyi bir duruma geleceği ve bu güzel enerjisini yakınındaki insanlara da geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Berrak Akarsu Görmek

Rüyada berrak akarsu görmek, hane halkı içindeki huzura ve mutluğa işaret eder.

Rüyada Bulanık Akarsu Görmek

Uğursuzluk ve şerre delalet eder. Kişinin kısmetinin önüne engeller çıkacağı ve deyim yerindeyse neye elini atsa kuruyacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Akarsuya Düşmek

Rüya sahibinin huzurunun bozulacağı ve üzüntülü günler geçireceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Akarsu Üzerinde Yürümek

Rüyaların en güzelleri arasındadır, hayallerin ve dileklerin gerçekleşmesine, kişinin ömür boyu mutlu, sağlıklı, zengin ve refah içinde yaşamasına işaret eder. Bu kişinin her zaman kısmeti ayağına gelir ve şans her daim onunladır diye ifade edilir.

Rüyada Şelale Görmek

Kişinin verimli topraklara, bereketli ve olgun ürünlere sahip olmasına, işlerinde her zaman ileri gitmesine, evlatlarının bolluğuna ve hayırlı olmalarına, eşinden taraf yüzünün güleceğine delalet eder. Rüya sahibi gözünün arkada kalmayacağı bir hayat sürecektir.

Rüyada Şelaleden Atlamak

Kısmetini kaçırmamak ve kimseye kaptırmamak şeklinde açıklanır. Bir başka tabire göre, kişinin çok büyük kar getireceği duyumu aldığı bir işe herkesten önce atılacağı ya da başkasına kaptırmamak için elinden geleni yapacağı anlamına geldiği söylenmektedir.

Rüyada Şelalede Yüzmek

Rüyasında gürül gürül akan bir şelalede yüzdüğünü gören kişi tüm dertlerinin devasını bulacak demektir. İstediği kişiyle evlenecek, sağlığını hiç kaybetmeyecek ya da hastalığına çare bulacak ve yüzü her zaman gülecek diye ifade edilir.

Rüyada Akarsu için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri