Rüyada alevi görmek tabiriRüyada alevi görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin güzel huyları sayesinde kendisi hakkında kötü düşünen kişileri mahcup edip, onlara karşı kendini doğru ifade etme olanağı yakalayacağına ve o kimseleri kendi yanına çekmeyi başaracağına delalet eder. Mutluluğa kavuşmaya ve zafer elde etmeye yorulur. Rüya sahibinin hayatında köklü, olumlu ve güzel değişiklikler olacak demektir.

Rüyada Alevi Olmak

Rüyada alevi olmak, kısmet ve şans yakalamaya bu sayede huzura, kazanca ve sağlığa kavuşmaya tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına, maddi yükümlülüklerinin azalıp, kasasının çoğalacağına delalet eder.

Rüyada Alevi Dedesi Görmek

Rüyada alevi dedesi görmek, insanlar arasındaki anlaşmazlıkların çözüleceğine, kin ve nefret ortamının yerini barış, sevgi ve saygı ortamına bırakacağına, birliğe, bütünlüğe, insanların dirlik içinde olmasına ve o yerde yaşayan halkın kucaklaşmasına işaret eder.

Rüyada Alevi Topluluğu Görmek

Rüyada alevi topluluğu görmek, insanlar tarafından çok sevilen, saygı duyulan, akıl danışılan ve sözü geçen kimse konumuna gelmeye, yaşadığı toplumu elinden geldiğince aydınlatmaya, bazen hayır ve iyilik yapmaya bazen de hayır ve iyilik görmeye yorulur.

Rüyada Alevilerle Namaz Kılmak

Rüyada Alevilerle namaz kılmak, başarıya ve zafere tabir edilir. Rakipleri ve düşmanları yenmeye ve hedefleri gerçekleştirmeye alamet eder.

Rüyada Cemevi Görmek

Rüyada cemevi görmek, rüya sahibinin sığınma duygusu içerisinde olduğuna, duygusallığı nedeniyle kendini bazen hayatta yapayalnız gibi hissediyor olduğuna ve ancak ailesi, sevdikleri ve yakınları ile bir arada olduğu zaman kendini mutlu ve güçlü hissettiğine tabir edilir.

Rüyada Cemevine Gitmek

Rüyada cemevine gitmek, rüyayı gören kişinin bazı korkuları ve endişeleri olduğu ve içini rahatlatıp, huzura kavuşmak için bazı çareler ve yollar aradığı anlamına gelir. Kişi, güvenilir insanlara ve onlardan gelecek iyiliğe ihtiyaç duyuyor diye yorumlanır.

Rüyada alevi için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri