Rüyada alnından öpmek görmek tabiriüyada birini alnından öpmek, samimi birine, sözün tutulacağına, faydalı işlere, mutluluğa, iş hayatında yükselmeye yorulur. Kimi yorumcular tarafından ise bu rüya sıkıntı, üzüntü, zorluk olarak yorumlanır.
Rüyada alnından öpülmek, huzura, yağmura, mutluluğa, müjdeli habere yorulduğu gibi aynı zamanda nadirende olsa bazen yalancı bir tanıdığa, üzüntüye, iş sıkıtısına yorulur.

Rüyada alnından öpmek, kişinin öptüğü kimseye hayır getirecek bir iş yaptığına ve ona çok sevindirici bir haber verdiğine yorumlanır. Rüyanın anlamı öpülen kimseye göre değişirken, alından öpmek her zaman hayırlı işlere ve sevindirici haberlere de tabir edilmektedir.

Rüyada Kendisinin Alnından Öpüldüğünü Görmek

Bekar kimseler için hayırlı bir kısmet çıkacağına veya görücü geleceğine yorumlanır. Rüyasında babasının kendisini alnından öptüğünü gören kişi, İslami kurallara uygun yaşayan, hayırlı bir kimse ile hayatını birleştirir. Aile büyüklerinden birinin alnından öptüğünü gören kimse ise bir mirastan alacağı payla ömür boyu mutlu ve refah içinde bir yaşam sürer. Annesinin alnından öptüğünü gören kimse ise hayat boyu sağlıklı yaşar ve aynı zamanda da Allah katında kabul gören, hayırlı bir evlat olur.

Rüyada Birini Alnından Öpmek

Aile içinden birinin ya da rüya sahibinin çocuklarının, kardeşlerinin, gurur verici bir başarıya imza atmaları veya evlilik gibi mutlu bir olayı gerçekleştirmelerine işaret eder. Rüya sahibinin alnından öptüğü kişi kendi hayatı için güzel bir başarı elde eder veya mutluluk verici gelişmeler yaşar. Alnından öpülen kişi tanınıyorsa iyi bir haber alınacağı anlamına da gelir. Tanımadığı birini alnından öpen kişi ise, beklemediği bir anda gelecek para veya şansla işlerini yoluna koyar ve sıkıntılarından kurtulur. Bu rüya aynı zamanda kişinin hayatı ile ilgili meselelerin çözümünde bir başkasına duyacağı minnettarlığın da işaretçisidir.

Rüyada Alnından Öpmek Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin başarmayı çok istediği bir durum içinde olduğuna ve bu başarıyı elde ettiğinde çevresi ve ailesi tarafından onurlandırılmayı istediğini işaret eder. Kabul görmeyi isteyen veya mükafatlandırılmak isteyen kimselerde de bu tip rüyalar görülür. Alnından öpmek aynı zamanda kişinin hayatındaki kişilere karşı bazı beklentilere sahip olduğunu da temsil eder. Genellikle iş ya da özel hayata dair beklenen durumların gerçekleşmesi, gurur verici olaylar yaşanması ile ilgili istekleri dile getirir.

Rüyada sevdiğini alnından öpmek, ayrılığa işarettir. Rüyada sevdiğinin elinden öpmek, kaliteli bir yaşam olarak yorumlanır. Rüyada ölüyü alnından öpmek, hayallerinize ve isteklerinize kavuşacağınıza, hayırlı ve bereketli olacak projelerden sonuç alınacağına işaret eder.

Rüyada alnından öpmek için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri