Rüyada altın bileklik görmek tabiriRüyada görülen altın bileklik, aslında iki farklı türde yorumlanır. Öncelikle gören şahıs bir bayansa, ileriki günlerde bir evlilik teklifi ile yahut beklemediği bir sürpriz ile karşılaşacaktır. Şayet gören bayan evliyse üzüntülerinden kısa sürede kurtulacağına ve güzel günlerin kısa sürede geleceğine işaret eder. Rüya sahibi eğer bir erkek ise, yakın zamanda da onu kötü bir olayın beklediğine ve çok üzücü olayların yanında biteceğine delalet eder.

Rüyada altın bileklik görmek, rüyayı gören kişiye çok uzak bir akrabasından hiç beklemediği bir anda çok büyük bir miktarda miras kalacağına, bu sayede borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok iyi bir işe kavuşacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına, endişe duyduğu konularda çok büyük adımlar atacağına ve çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada altın bileklik görmek, iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi bir kadınsa yakın bir zaman içerisinde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, üzüntülerinden kurtulacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir hayat için çok büyük adımlar atacağına tabir edilir. Eğer rüya sahibi bir erkekse, yakın bir zamanda çok üzücü ve kötü olaylar yaşayacağına ve çok büyük üzüntülerle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Altın Bileklik Çalmak

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zamanda hiç ummadığı şekilde büyük bir kazanca kavuşacağına, bu kazanç sayesinde çok büyük sıkıntıları atlatacağına, yaşadığı üzüntülerden kurtulacağına, çok güzel günler ile karşılaşacağına, büyük adımlar atarak yeni işlere gireceğine ve çok mutlu olacağına yorulur. Aynı zamanda, rüya sahibinin mutlu olduğu günlerin yakında biteceğine tabir edilir.

Rüyada Altın Bileklik Bulmak

İş hayatında çok iyi yerlere gelmiş olan rüya sahibinin, çok büyük kazançlar elde ettiği dönemin sona erdiğine, artık harcama yaparken daha dikkat etmesi gerektiğine, çok büyük maddi zararlar ile karşılaşabileceğine ve büyük sorunlar yaşayabileceğine rivayet eder.

Rüyada Altın Bileklik Satın Almak

Rüya sahibinin, çok hayırlı ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine delalet eder

Rüyada Altın Bileklik Satmak

Rüya sahibinin, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kavuşacağına alamet eder.

Rüyada altın bileklik görmek, rüya sahibine hiç de beklemediği bir anda, ummadığı kişilerden bir miktar miras kalacağına delalet eder. Hatta gelecek olan paranın rüya sahibinin hayatında maddi yönden ciddi değişimler yaşatacağına, ileri ki zamanlarda ferahlığa uğrayacağına ve bütün sorunlarından bir anda kurtulacağına işaret eder. Bilhassa rüya sahibinin yaşamı boyunca duyduğu endişelerin yersiz ve anlamsız olduğuna, ileri ki zamanlar da şüphelendiği olayların ayağının ucun da doğru bir şekilde biteceğine ve beklediği sürprizlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada altın bileklik için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri