Rüyada altın gerdanlık görmek tabiriRüyada altın gerdanlık görmek hacca gitmeye, arzulara kavuşmaya;

Rüyada altın gerdanlık görmek, çok makbuldür. Rüya sahibinin hayatının bolluk, bereket ve zenginlik içinde geçeceği, tüm sorunları ve zorlukları aşma gücü ve inancı taşıyacağı, kendine olan sonsuz güveni sayesinde her işte çok başarılı olacağı anlamına gelir. Bu rüya hayallerin gerçekleşeceği, kötü günlerin, çekilen acıların ve dökülen gözyaşlarının unutulacağı ve bir daha böyle zor günlerin yaşanmayacağı ile tabir edilir.

Rüyada Altın Gerdanlık Takmak

Rüyada altın gerdanlık taktığını gören kişi, hayatının en güzel ve en parlak dönemini yaşayacak, işinden yana önemli oranda verim alacak, güç ve çevre kazanacak, mesleğinde sözü geçen ve yetki sahibi kişi haline gelecek ve saygınlığı artacak demektir.

Rüyada Altın Gerdanlık Hediye Almak

Rüyasında altın gerdanlık hediye aldığını gören kişi, başka biri sayesinde menfaat elde edecek ve onun omuz vermesiyle elde ettiği dünya malıyla ve parayla ömrünün sonuna kadar rahatlık, lüks, konfor ve zenginlik içinde yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Başkasının Boynunda Altın Gerdanlık Görmek

Bir kimse rüyada başka birinin boynunda altın bir gerdanlık olduğunu görürse onun paylaşmayı sevmeyen kişi olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibinin edindiği dünya malına ve biriktirdiği paraya sıkı sıkıya bağlı olduğuna başkalarıyla paylaşmak bir yana kendisinden bile sakındığına işaret eder.

Rüyada Sahte Gerdanlık Görmek

Rüyasında sahte gerdanlık gören kişi, hayatından ve sahip olduklarından yana memnun değildir ve hep daha fazlasını elde etmenin yollarını aramakla meşguldür diye ifade edilir.

Rüyada Parlak Kolye Görmek

Rüyada parlak kolye görmek, rüya sahibinin yaşam enerjisi ile kıpır kıpır, hayat dolu oluşu sayesinde çevresindekileri de olumlu yönde etkilediğine ve onlara umut verdiğine delalet eder. Bu özelliği sayesinde kişinin etrafı hep kalabalık olacak demektir.

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Kadınlar için rüyada gerdanlık görmek güzelliklerine ve süslerine delalet eder. İnci ve mercandan dizilmiş gerdanlık takva ve huşu ile beraber inci ve mercanın güzelliği ve çokluğuna göre Kuran’ı kerimi ezberlemeye delalet eder. Üzerinde çok sayıda ger­danlık olduğunu ve bunları taşımakta zorluk çektiğini gören kimse ilmi ile amel etmekte zorluk çeker. Kadının üzerinde gördüğü gerdanlık güzelliği yada çirkinliğine göre kocasına, evin reisine yada gerdanlıklar emanetse emanet aldığı kimseye delalet eder.

Rüyada altın gerdanlık için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri