Rüyada alyans görmek tabiriüyada alyans görmek, evliliğe yorulur.

Rüyada Evli bir kadının bekar birine alyans vermesi, kocasıyla arasının uzunca bir süre için bozulacağına delalettir.

Rüyada alyansı başkasına vermek eş ile ara açılmasına işarettir.

Rüyada alyans taktığını veya satın aldığını gören kimse, bekârsa evlilik için bir süre daha beklemeniz gerektiğine, evli ise eşi ile arasının açılacağına işaret eder.

Kimi yorumculara göre ise, Rüyada nişan yüzüğü görmek, hayra yorulur. İş hayatında başarıya, büyük maddi kazanca, mutlu bir yuva kurmaya işaret eder. Bekar kimse için bir süredir devam eden birlikteliğin sonunda evlenmeye, evli kimse için mal- mülk edinmeye, evlat sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada nişan yüzüğü satın almak, aşka düşmeye, bekar kimse için uzun bir süre sonra evlenmeye, evli kimse için eş ile problem yaşamaya işaret eder. Evli bir kadın için rüyada bekar birine nişan yüzüğü vermesi, aile içi problemlerin uzamasına işaret eder. Rüyada nişan yüzüğünü kaybetmesi ise dul kalmaya yorumlanır. Evli kimse için aile içi küçük sorunlara işare eder.

Rüyada nişan yüzüğü takmak veya Rüyada nişan yüzüğü taktığını görmek, bekar kimse için evlilik yapmaya, evli kimse için huzurlu ve mutlu bir aile hayatına işaret eder. İş hayatında başarı elde etmeye, terfiye, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, kararlarınızı çok geciktirmemeniz gerektiğine, kararsızlıktan kurtulmanız gerektiğine aksi halde pişmanlığa ve üzüntüye düşmeye işaret eder.

Rüyada nikah yüzüğü takmak, hayırlı bir kısmete, mal- mülke işaret eder. Bekar kimse için zengin biri ile mutlu bir evliliğin habercisidir. Evli biri için

Rüyada nişan yüzüğü atmak veya Rüyada nişan yüzüğü çıkarmak, iş hayatında iyi bir mevkide olup iyi bir gelir elde ettiğinize ve bunları hatalarınızdan dolayı kaybetmekten korktuğunuza bu nedenlede pasif ve çekingen davrandığınıza, sıkıntıya düştüğünüze işaret eder.

Rüyada alyans görmek herkes için hayırlıdır. Evli olmayan bir kişi rüyasında alyans taktığını görürse yakın zamanda hayırlı bir kısmeti çıkacak ve onunla dünya evine girecek, mutlu bir evlilik sürecek demektir. Bekâr kişiler için alyans kesin olarak izdivaç anlamına gelir. Zaten evli olan biri rüyasında alyans taktığını görürse eğer hamile kalacak ve hayırlı bir evlat doğuracak demektir.

Rüyada evli bir kişi ama özellikle de bir kadın henüz evlenmemiş birine alsın diye bir alyans uzatır ve bu kişide alyansı alırsa eğer, rüya sahibi evliliğinde uzun sürecek olan sorunlar ve tatsızlıklar yaşayacak demektir. Rüyada alyansını düşüren ve fellik fellik aradığı halde bulamayan kişi nikâhtan düşerek dul sayılacak demektir.

Rüyada Alyans Takmak

Rüyada alyans takmak kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin karşısına hayırlı bir kısmet çıkacak demektir ama rüya sahibi zaten evliyse o halde rüyasının anlamı bir bebek sahibi olacağıdır.

Rüyada Alyans Düşürmek

Rüyada alyans düşüren kişi o ya da bu şekilde dul kalacak demektir.

Rüyada Alyans Kaybetmek

Rüyada alyans kaybetmek de tıpkı alyans düşürmek gibi aynı anlama gelir. Rüya sahibinin dul kalmasına delalet eder.

Rüyada Evlilik Yüzüğü Takmak

Rüyada evlilik yüzüğü takmak yeni bir arkadaşlık anlamına gelir. Bu arkadaş alçakgönüllü, anlayışlı ve nazik biri olacak.

Rüyada Yüzük Takmak

Rüyada yüzük görmek ve takmak ticaret hayatında atılacak yeni adımlara ve işlerin hayırlı olacağı için rüya sahibinin kar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Altın Yüzük Görmek

Rüyada altın yüzük kadın için hoş, zarif, şık görünmeye ve herkes tarafından sevilmeye erkek için dik başlılığa, kibre ve malıyla övünmeye delalet eder.

Rüyada Yüzük Bulmak

Rüyada yüzük bulmak nikâha ve anne, baba olmaya işaret eder.

Rüyada alyans için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri