Rüyada alyans takmak görmek tabiriRüyada nişan yüzüğü takmak veya Rüyada nişan yüzüğü taktığını görmek, bekar kimse için evlilik yapmaya, evli kimse için huzurlu ve mutlu bir aile hayatına işaret eder. İş hayatında başarı elde etmeye, terfiye, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, kararlarınızı çok geciktirmemeniz gerektiğine, kararsızlıktan kurtulmanız gerektiğine aksi halde pişmanlığa ve üzüntüye düşmeye işaret eder.

Rüyada alyans takmak, hayırlı bir rüya olmakla birlikte iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi evli birisi değilse yani bekârsa, hayırlı bir kısmet bulup yakın bir zamanda dünyaevine gireceğine alamet eder. Rüya sahibi, eğer evli birisi ise uzun bir zamandan beri beklediği ve çok istediği bir evlat sahibi olacaktır.

Rüyada Alyans Takan Erkek

Eğer bekâr bir erkek rüyasında alyans takıyorsa, kısa bir zaman içinde evlilik yoluna gireceğine ve çok mutlu bir hayat süreceğine delalet eder. Evli bir kişi bu rüyayı görmüşse eğer en kısa zamanda bir çocuk sahibi olacaktır.

Rüyada Altın Alyans Takmak

Rüyayı gören kişinin, evlendikten sonra işine daha sıkı sarılacağına, yeni işlere gireceğine ve daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatındaki başarıların ve rahatın aile ortamında da devam edeceğine ve bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Gümüş Alyans Takmak

Hayırlı bir kısmet ile evlenen rüya sahibinin, hayırlı, huzurlu, mutlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına tabir eder.

Rüyada Alyans Taktığını Görmek

Rüya sahibi, evli birisi ise yakın bir zamanda bir çocuk sahibi olacağına alamet eder. Eğer evli birisi değilse karşısına yakın bir zaman içerisinde çıkacak olan bir kısmet ile çok güzel bir evlilik yapıp bekâr hayatından kurtulacağına ve çok rahat ve mutlu bir yuvaya kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Alyans Takıp Çıkarmak

Rüyayı gören kişinin kısa bir zamanda evleneceğine ancak çeşitli sebeplerden ötürü ayrılık yaşanacağına yorulur. Rüya sahibi evli bir kişi ise çocuk sahibi olma hayallerinin boşa çıkacağına rivayet eder.

Nişan yüzüğü evlenmeye, evlada, mala delalet eder. ( Ayrıca Yüzük maddesine bakınız.)Rüyada alyans taktigini görmek, bekar ise evlenecegine, evli ise bir çocugu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir baska rivayete göre ise ; Rüyada parmagina alyans taktigini veya satin aldigini gören kimse, bekar ise bir müddet daha evlenmemesine, evli ise esi ile arasinin açilmasina isarettir. Gören için muhakkak bir evliliğe işarettir.Evli bir kadının bekar birine alyans vermesi, kocası ile uzunca bir süre devam edecek geçimsizliğe, bir kadının alyansını kaybetmesi, dul kalacağına işarettir.

Rüyada alyans takmak için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri