Rüyada amca görmek, Rüyada amca , Rüyada amca tabiri

Rüyada amca görmek tabiriRüyada amca görmek, başkalarından çok kendi aklınız ve kararlarınıza güvenmeniz ve bunu bir an önce öğrenmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada amca görmek, büyüklerden alacağınız tavsiyelere uymanız için ikaz olarak kabul edilir. Başka bir yorum ise rüyada amca görmek helal yoldan kazanılan paraya, bir büyükten alınacak hediyeye işarettir.

Rüyada amca görmek baba ve babanın soyundan gelen kişilere tabir edilir. Rüyada amca görmek kişi için son derece hayırlı bir rüyadır, bu rüyada hikmet vardır. Rüyada amcasını gören kişi dertlerinin çarelerini bulur ve huzura kavuşur. Sağlık sorunu varsa eski sıhhatine ve neşesine yeniden döner, işsizce çok saygın ve tanınmış bir kurumdan iş teklifi alır, yoklukta ya da kıtlıktaysa kazanç elde eder.

Ayrıca rüyasında amcasını gören kişinin tüm dilekleri yerine gelir, hayalleri de gerçekleşir. Bir kişi rüyasında amcasının keyfinin ve neşesinin yerinde olduğunu görürse bu dinde güzellik olarak yorumlanır. Rüyada amcasının öldüğünü gören kişi iyi olmayan şeylerle karşılaşacak ve canı sıkılacaktır. Rüyasında gerçek amcasını gören kişi, her işi başaracak kudrete sahip olur.

Rüyada Amca Oğlu Görmek

Rüyada amcasının oğlunu gören kişinin etrafında kendisi için hayırlı ve faydalı kimseler olduğuna ve rüya sahibinin o kişilerce çok sevilip, korunmaya çalışıldığına işaret eder.

Rüyada Amca Karısını Görmek

Rüyada amcasının karısını gören kişiye, çok sevineceği bir armağan paketi verilecek demektir. Paketin içindeki armağan küçük ama rüya sahibi için kocaman bir mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Amca Oğluyla Evlenmek

Rüyada amca oğluyla evlenmek ortak olan mal anlamına gelir. Rüyasında amcasının oğluyla evlendiğini gören kişiye, üzerinde diğer aile fertlerinin de hakkının olduğu bir mal ya da para kalacak demektir.

Rüyada Amca Çocuklarını Görmek

Rüyasında amcasının çocuklarını gören kişi, duygusal bir boşluk yaşıyor ve bu nedenle de kendini dünyada yapayalnızmış gibi hissediyor diye tabir edilir. Rüya sahibi ya kardeş özlemi duyuyor ya da dertlerine derman olacak, hiçbir şey yapamıyorsa bile derdini dinleyecek gerçek bir dosta ve sırdaşa ihtiyaç duyuyordur.

Baba ile tabir edilir. (Bakınız; Baba.)Rüyada amca görmek büyüklerinizin sözlerini ve tavsiyelerini dinlediginiz takdirde hayatta dogru yolu bulacaginiza delildir.

Rüyada amca için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri