Rüyada ameliyat olduğunu görmek, Rüyada ameliyat olduğunu , Rüyada ameliyat olduğunu tabiri

Rüyada ameliyat olduğunu görmek tabiriRüyada herhangi bir yerinizden ameliyat olduğunuzu görmek, bir büyüğünüzden yarar ve kazanç göreceksiniz demektir.

Rüyada ameliyat olduğunu görmek; kişinin günahlarının döküleceği manasına gelir. Hastalık anında çekilen acılar, sıkıntılar, sancılar müminin günahlarını döker. Bu sebeple kişi günahlarının hepsinden yavaş yavaş kurtulur, hepsi gider, annesinden daha yeni doğmuş gibi tertemiz olur.

Rüyada Ameliyat Masasında Kalmak

Kişinin ameliyat olup masadan kalkamadığını görmesi ömrünü uzatması manasına gelir. Bir kimse kendisinin öldüğünü görürse kendi ömrü uzar, başka birinin öldüğünü görürse onun ömrünü uzatır. Ameliyat masasında ölen kişi ise şehit olarak yazılır, tüm günahları silinmiş bir şekilde vefat etmiş olur. Yani ameliyat masasında kalan kişi her kim ise şehit olarak ölmüştür, şehit olarak da haşrolunacaktır.

Rüyada Ameliyat Olduğunu Bilmek

Bir kimse kendisini rüyasında ameliyat olmuş olarak biliyorsa bu kişinin bir ağrısı var demektir. Eğer başından ameliyat olduğunu görüyorsa başı ağrıyordur, midesinden olduğunu görüyorsa midesi ağrıyordur. Bu sebeple doktora görünmeli, sıkıntısı nedir öğrenmelidir.

Rüyada Ameliyat Olduğunu Hissetmek

Bir kimse narkoz alıp ameliyata alındığını fakat ameliyatın acısını hissettiğini görürse bu kişiye kötü bir hastalık musallat olacaktır. Bu hastalık yüzünden kişi psikolojik olarak da yıkılacaktır. Psikolojik tedavi de görmesi gerekecektir. Ayrıca acıların hissedilmesi kişinin günahları olarak da yorumlanır. Bir takım günahlarının bedelini çekeceği manasına gelmektedir.

Rüyada Ameliyat Olduğunu Gizlemek

Sevdiklerini üzmemek için bir takım acı verici olayları onlardan sakladığı manasına gelir. Fakat bu durumu başkasından duymak onlara daha da acı yaşatacaktır. Bu sebeple onlardan saklamak yerine zamanında onlara söylemeli, kendisine yapılmasını istemediği şeyi başkasına yapmamalıdır.

Rüyada Ameliyat Olduğunu Söylemek

Tüm sırların ve gizli kapaklı oyunların gün yüzüne çıkacağı manasına gelir. Kişi yakın zamanda arkasından oynanan oyunları öğrenecek, birçok insanla olan dostluğunu bitirecek, etrafındaki çürük yumurtaları atacaktır. Artık sadece kendisini düşünen, dürüst ve güvenilir kimseler ile dostluk kuracaktır.

Rüyada herhangi bir yerinden usulüne uygun olarak ameliyat oldugunu gören kimsenin, bir büyügünden veya büyük bir alimden maddi veya manevi olarak fayda ve menfaat görecegine isaret eder. Rüyasında ameliyat olduğunu gören kişinin sağlığı mükemmeldir. Yalnız ameliyat arasında kan çıkıyorsa rüya bozulur. Geçersiz sayılırlar.

Rüyada ameliyat olduğunu için 1 Yorum Var

Yorum Sahibi : nabucadnazar | Tarih : 11-Nisan-2015 | Saat: 10:43

Hayırdır inşallah bu gece bir rüyayı 2 defa gördüm. Silahlı biri, daha önceden tanıdığım birini(ama şu an kim olduğunu hatırlamıyorum) rehin alıyor bende onu bırakması için adamı ikna etmeye çalışıyorum ve ilk rüyamda adam beni alnımdan silahla vuruyor ve alnımdan sıcam bir sıvı yüzümden aşağı akıyor. Sonra ikinci rüyada tekrar aynı şeyleri görüyorum ama farklı olarak bu sefer adam beni alnımdan değilde boynumdan vuruyor. Ağzımdan ve burnumdan kan kusuyorum. Ve her iki rüyadada ölüyorum…Acaba rüyamı yorumlayabilirmisiniz

Son Eklenen Rüya Tabirleri