rüyada bacak görmek tabiriRüyada bacak kişinin malı ve geçimidir. Bacağının demirden olduğunu gören kişi mal varlığı ile birlikte uzun ömür yaşar. Bacağının odundan olduğunu görmek rızkını kazanma hususunda zayıf kalmasına delalet eder. Bacağı çamurdan ise kısa zaman içinde ölür ya da malı gider. Bacağının kısaldığını gören kişinin geçimi hususunda dayandığı malı azalır ya da ömründe azalma meydana gelir.

Rüyada bacak görmek kişinin ömrüne ve geçimi hususundaki direğe delalet eder. Bacağının demirden olduğunu gören kişinin ömrü uzun olur. Camdan olduğunu görmek ecelinin yakın olduğuna delalettir. Rüyada bacaklarında çok kıl olduğunu gören kişi borçlanır ve hapiste ölür. Bacaklarının eğri olduğunu gören kişi zinekar olur. Bacaklarının birbirine dolandığını gören kişinin eceli yakındır ya da yakında ürkütücü zor bir işle karşılaşır. Tanıdığı bir kadının bacağını görmek o kadınla veya başka bir kadınla evlenmesine delalet eder.

Kadının bacaklarını açması dindarlığına ve olduğundan daha hayırlı bir duruma geleceğine delalet eder. Tek bacak üzerinde koştuğunu gören kişinin, malının yarısı gider. İki bacağının da kesik olduğunu gören kişinin bütün malı gider. Bazen bu hayra delalet eden şeylerin görülmesi hariç ölüme delalet eder. Bazen gemiye binmeye, hayır işlemeye ya da bir arkadaşı ziyaret etmeye delalet eder. Birbirine dolanmış iki bacak görmek, korkuya ve belaya delalet eder. Bacağını açmak namazı terk etmeye ve izzetten sonra zillete delalet eder.

Rüyada güzel dolgun bir bacak görmek, sevk ettiği şeylerin ya da kendisine sevk edilen şeylerin güzelliğine delalet eder. Kadının bacağında çok kıllar olduğunu görmek zillete ve hileye delalet eder. Bu rüya bazen sırların açığa çıkmasına ve sapıklıktan sonra hidayete, bazende şiddete delalet eder.

Rüyada bacak görmek iyi yorumlanan tabirlerdendir. Ancak görülen bacağın durumuna göre değişik yorumlamalar bulunmaktadır. Rüyada bacak görmek insanın ömrüyle ve maddi durumuyla ilgili olarak tabir edilmiştir. Bacağın durumuna göre ömrünüz uzayabilir, kısalabilir, maddi durumunuz iyiye ya da kötüye gidebilir. Bacaktaki güzellik ve sağlamlık geçim sıkıntısından kurtulmaya, zenginliğe, berekete, önünüzdeki huzurlu, mutlu ve neşeli zamanlara delalet eder. Görülen bacak kötü, kıllı bir bacak ise borçlanmaya, maddi açıdan dara düşeceğinize, fukaralığa, önünüzdeki huzursuz, mutsuz zamanların yakın olduğuna işaret eder.

Rüyada bacaklarınızı demir olarak görmek geçim konusunda rahat edeceğinize ve çalışkanlığa, bacaklarınızı tahta, cam ve bunun gibi kırılgan nesneler olarak görmek geçim konusunda sıkıntıya ve tembelliğe delalet eder.

Rüyada Bacak Kılı Kesmek, Bacak Kılı Tıraş Etmek

Rüyada bacak kılı kesmek ya da bacak kılı tıraş etmek borçlarınızdan kurtulmaya, maddi açıdan ilerlemeye, zenginliğe ve güzel, mutlu dönemlerin yakın olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Bacak Kopması

Rüyada kopan bacak da bacak kıllı bacak görmek gibi yorumlanır. Fakat önünüzdeki bu kötü ve sıkıntılı zamanların çok daha yakın bir zamanda geleceği ve elinizden durumları düzeltmek için hiçbir şey gelmeyeceği şeklinde yorumlanır. Tek bacağın kopması malınızın bir kısmına, iki bacağınızın kopması ise malınızın tümüne zarar veya haciz geleceği şeklinde ya da malınızı, mülkünüzü satıp parasını har vurup harman saçacağınıza, biraz daha tutumlu olmanıza işaret eder.

Rüyada Bacak Bacak Üstüne Atmak

Rüyada bacak bacak üstüne atmak, İslami olarak yorumlanır ve Allah’a saygısızlık yapacağınıza, O’nun günah saydığı eylemlerden birini yapacağınıza, bu konuda çok daha dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Fakat niyeti Allah’a saygısızlık olmayan kimsenin bacak bacak üstüne atması saygısızlık olarak nitelendirilmez. Rüyada bacak bacak üstüne atmak aynı zamanda korkuya ve belaya işarettir.

rüyada bacak için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri