rüyada badana görmek tabiriEvin iç duvarlarını badalamak kalp temizliğine, aile huzuruna, şeref ve yüceliğe, Cephe duvarını badanalamak yüz güldürecek başarıya, dış duvarların tamamını badanalamak şöhret ve iyilikle anılmaya delalet eder.Badana yapıyor görmek sorunların aşılması ve rahat bir hayat anlamına gelir. Rüyada badanacı görmek ise oturulan evin satılması anlamına gelir. Badana yapıyor görmek sorunların aşılması ve rahat bir hayat anlamına gelir. Rüyada badanacı görmek ise oturulan evin satılması anlamına gelir. Badana görmek aydinlik günlere yorumlanir. Rüyasinda evini badana yaptigini veya yaptirdigini görmek sikintidan kurtulacagina; eger memursa daha büyük bir mevkie geçecegine; tüccarsa kârinin artacagina; halktan biri ise hükümetten iyi bir idareye kavusacagina, delalet eder. Odasina renkli bir badana yaptirdigini görmek sevinecek bir haber alacagina; badana yaparken kireçlerin odasinin her tarafina yayildigini görmek, ummadigi bir yerden büyük bir haber alacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada evine badana yaptirmak, rüya sahibinin imaninin saglam olmasina ve rüya sahibinin islerinin dogru gitmesine isaret eder. Rüyada evinizin badana yapıldığını görmek, yeni kıyafetler alınacağına,badanayı kendinizin yaptığını görmek, işlerinizin iyi gideceğine, hayatta emin adımlarla ilerleyeceğinize işarettir.

Rüyada badana görmek, kötülüklerden, kazalardan, melanetlerden ve belalardan uzak olmaya, sakin ve huzurlu günler geçirmeye alamet eder. Rüya sahibinin kafa karışıklığından, mutsuzluğundan ve kendisini kötü hissetmesine neden olacak her türlü sorundan uzaklaşmayı başaracağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine işaret eder. Rüyada badana görmek, silkinip kendine gelmeye, üzerindeki miskinliği, kısmetsizliği ve şanssızlığı atmaya rivayet edilir.

Rüyada Badana Yaptığını Görmek

Rüyada badana yaptığını görmek, borçların ve hastalıkların kapanmasıyla birlikte rüya sahibinin hayatındaki en büyük engellerin kalkmış olacağına ve bundan sonrasında hayatının büyük başarılarla geçeceğine tabir edilir.

Rüyada Badana Yapan Birini Görmek

Rüyada badana yapan birini görmek, eğlenceli vakit geçirmeye, arkadaşlarla buluşmaya, koyu muhabbetler kurmaya, kafa dağıtmaya ve stres atmaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin monoton giden hayatına renk katmak ve değişiklik yapmak için bazı organizasyonlara katılacağına ve günlük hayatın sıkıntısından bir süre uzaklaşarak rahatlayacağına delalet eder.

Rüyada Badanacı Görmek

Rüyada badanacı görmek, rüya sahibinin elinden mal çıkacağına işaret eder. Kişi, belki mecburiyetten belki de hayırlı bir işe vesile olması beklentisi ile bazı gayrimenkullerini sermaye için elden çıkaracak demektir.

Rüyada Evi Badana Yapmak

Rüyada evi badana yapmak, hayırlara yorulur. Rüyayı gören kişinin cömert ve yiğit bir kimse olduğuna, başta kendi ailesi olmak üzere, çevresindeki tüm kişilere karşı hoşgörülü ve anlayışlı olduğuna ve onlarla iyi geçinmeyi başardığına tabir edilir.

Rüyada Evin Dışını Boyama

Rüyada evin dışını boyamak ya da diğer bir tabirle evin dış cephesini boyamak, elini attığı her işi layığı ile yerine getirmeye, emeklerinin karşılığını almaya, hayallerine kavuşmak için her türlü fedakârlığı ve özveriyi göstermeye rivayet edilir.

rüyada badana için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri