Rüyada baklava görmek tabiriSevinç, toplu para ve iyi söz anlamına gelir. Baklava satın alan sevinir, Baklavayı veren ise hayır işler. Tepsiyle baklava gören ve bundan yiyen kimsenin talih oyunlarında şansı açılır.Rüyada baklava görmek müjde isaretidir. Rüyasinda baklava yedigini görmek müjdeli bir haber alacagina; birisine baklava ikram ettigini görmek, büyük bir ise girecegine; bir tepsi baklava satin aldigini görmek, emlak sahibi olacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada baklava yedigini gören bir insana beklemedigi yerden eline bir para geçer veya bir mirastan hisse alir.

Rüyada baklava gibi gerek hamurlu gerekse sütlü tatlılar görmek kısmet, şans, açık baht ve parlak istikbal olarak yorumlanır. Rüyada baklava gören kişi her zaman, rızkını çıkarmaya, bereket içinde yaşamaya ve nimetinden hiç kısmadan geçinmeye nail olacak demektir. Rüyasında baklava gören kişi uzun zamandır duymak istediği o güzel ve mutluluk verici sözleri duyacak demektir.

Rüyada Baklava Yemek

Rüyasında baklava yediğini gören kişi babadan kalma bir para, emlak ya da toprak sahibi olacak demektir.

Rüyada Baklava Satın Almak

Rüyada baklava satın almak, küçük ya da büyük olmaksızın yatırım amaçlı bir gayrimenkul ya da toprak sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Baklava İkram Etmek

Rüyasında birine ya da birilerine baklava ikram ettiğini gören kişi temiz ve güzel bir işe girişecek ve sonunda da muvaffak olacak demektir.

Rüyada Tepsiyle Baklava Görmek

Rüyada tepsiyle baklava görmek kişinin şansının açılacağına ve kazancının yükseleceğine delalet eder. Bu kişi tahvil ya da bono yatırımında kar elde edecek demektir.

Rüyada Baklava Açmak

Rüyada baklava açmak ya da baklava yapmak rüya sahibinin uzun ve meşakkatli bir çalışma hayatı olacağına delalet eder. Bu kişi uzun çalışma hayatı nedeni ile bazı sağlık sorunları da yaşayacak demektir.

Rüyada Pasta Görmek

Rüyada pasta görmek rüya sahibinin hayatındaki güzel gelişmelere ve yaşanacak mutluluklara işaret eder.

Rüyada Renkli Pasta Görmek

Rüyada renkli meyve ve renkli şekerlemelerle yapılan bir pasta görmek temiz bir gönül ilişkisine işaret eder. Renkli pasta ne kadar iyi ve hayırlı ise kremalı pasta da o denli kötüdür.

Rüyada Pasta Yemek

Rüyada pasta yemek, kıskanç komşular ve arkadaşlar tarafından rüya sahibinin arkasından gıybet edilerek, rüya sahibi hakkında aralarında eğlenmeye delalet eder.

Rüyada baklava görmek, beklenmedik bir yerden sevindirici bir haber almaya, hastalıkta şifa bulmaya, helal paraya, yüklü mirasa işarettir.

Rüyada tepsiyle baklava görmek, şansınızın açılacağına ve kazancınızın artacağına bereketli bir döneme işaret eder.

Rüyada baklava satın almak, yatırım amaçlı mal, mülk demektir.

Rüyada bir tepsi baklava aldığını görmek, kısa sürede ev sahibi olmaya işarettir.

Rüyada baklava yediğini gören bir insana beklemediği yerden yüklü miktarda para, emlak veya toprak gelir veya miras kalır.

Rüyada baklava yapmak veya açmak ise, hayatınızı çok zorlukları aşarak kazanacağınıza işaret eder. Zor şartlar altında çalıştığınızdan dolayı, ilerde sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bu rüya erkek için kimi cinsel sorunlarla yüz yüze gelebileceğini simgeleyebilir. Kadın içinse, zührevi hastalıkları dikkat etmesini…

Rüyada baklava ikram etmek, temiz ve güzel bir işe başlayıp sonunda da muvaffak olacağınıza işaret eder..

Rüyada cevizli baklava görmek: Rüya sahibinin güçlü dostluk ilişkileri olduğunun göstergesidir.

Rüyada dilimlenmemiş baklava görmek: Rüyayı gören kişinin gönül kapısı herkese açıktır.

Rüyada dilimli baklava görmek: Kişilere hak ettikleri değeri verdiğiniz için ikili ilişkilerde sorun yok…

Rüyada fıstıklı baklava görmek: Sorumluluğu ağır işlerden kaçın.

Rüyada kaymaklı baklava görmek: İş açısından bereketli günlerin eşiğindesiniz.

Rüyada kuru baklava görmek: Aşk hayatınızda geçici bir durgunluk olacak…

Rüyada şerbetli baklava görmek: Gerek aşkta gerek işte beklentinizin ötesinde, olumlu şeylerle karşılaşacaksınız…

Rüyada baklava için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri