Rüyada baldız görmek, Rüyada baldız , Rüyada baldız tabiri

Rüyada baldız görmek tabiriRüyada baldız görmek, rüya sahibinin kendi eşiyle arasındaki muhabbetin artacağına, aile içindeki huzurun ve saadetin artacağına işarettir. Bir başka yoruma göre Rüyada baldız görmek, etrafınızda bulunan ve sizi çekemeyen insanlar tarafından mantık dışı, ön yargılara dayalı dedikodular yüzünden sevdiklerinizle aranızın açılmasına ve üzüntü yaşanacağına yorumlanır.

İbn-i Nablusi’ye göre: Rüyada baldız görmek, asılsız ve maksatlı bir dedikodu yüzünden karınızla aranızın açılacağına işaret eder.

Kimi yorumculara göre, Rüyada baldız görmek, rüya sahibinin kendini ifade etmekte zorlandığına veya yeteri kadar ifade edemediğine işaret eder. Kendinizi ifade etmekte zorlandığınız ve yanlış anlaşıldığınız içinde bir çok sorun yaşadığınıza, hayatınızın darmadağınık, alt üst olabileceğine işaret eder.

Rüyada baldızla konuşmak, hilelerin, yalanın dolanın, entrikaların içinde kalmaya, çıkmak için uğraştıkça batmaya işaret eder. Haksızlık görecek ve bazı kimseler ile ilişkilerinizi keseceksiniz.

Rüyada baldız ile evlenmek, uğursuzluğa, kısmetinizin kapanacağına, şansızlığa işaret eder. Gereksiz yere canınızın sıkılıp huzurunuzun kaçacağına işaret eder.

Rüyada baldızı öpmek, olmayacak işler için ümitlenip hayal kırıklığı yaşayacağınıza, faydasız kimselerle olmayacak işlere girip ağır bedeller ödeyip, pişmanlık duymaya işaret eder.

Rüyada baldızla sevişmek veya rüyada baldıza şehvet duymak
Rüyada baldız ile cinsel ilişkiye girmek veya rüyada baldız ile sevişmek, bir konudan dolayı iltifat duyacaksınız, İki fırsat veya teklif arasında kalmaya, gönlünüzden geçtiği gibi bir ev kuracağınıza işaret eder.

Rüyada baldız görmek, karışıklık ve karmaşa anlamına gelir. İşlerin bozulup, kördüğüm olmasına, rüya sahibinin kendini açıklama konusunda yetersiz kalıp yanlış anlaşılmasına ve kaba tabirle bir sürü tantana çıkmasına tabir edilir. Ortalığın karışması ve insanların birbirleri arasındaki saygı ve sevginin yitirilmesi, uyumun bozulması, olayların kızışması anlamına gelir. Sakin, durgun ve yolunda giden hayatın bir anda gelgitlerle sarsılacağı ve bir bardak suda fırtınaların kopacağı bir süreç yaşanacak demektir.

Rüyada Baldızla Evlenmek

Büyük uğursuzluk olarak nitelendirilir. Rüya sahibinin gereksiz yere moralinin bozulup, gülen yüzünün asılmasına ve tüm keyfinin kaçmasına tabir edilir. Her şey yolunda giderken işgüzar kimseler nedeni ile gereksiz yere strese girip, çok zor ve gergin günler geçirmeye yorulur.

Rüyada Baldızla Konuşmak

Rüyada baldızla konuşmak, entrikaların içinde kalmaya ve çıkmaya çalıştıkça daha çok olayların içine gömülmeye delalet eder. Rüya sahibi büyük haksızlıklara uğrayacak ve bu nedenle de çevresindeki bazı kimselerle bağlarını kesip, iletişimini sonsuza dek koparacaktır.

Rüyada Baldız Öpmek

Rüya sahibinin beyhude yere girdiği işlerden ümitlenip, olmayacak hayallere kapılacağına ve sonradan da büyük hayal kırıklığı yaşayacağına yorulur. Kişi kendisine hayır getirmeyecek kimselere takılacak ya da işlere girecek, bu nedenle de ağır bedeller ödeyecek demektir.

Rüyada Kayınbirader Görmek

Rüyada kayınbirader görmek, rüya sahibinin inandığı ve güvendiği kişilerden büyük zarar göreceği anlamına gelir. Onlara itibar etmesi nedeniyle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda çöküş yaşayacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Kayınbirader ile Kavga Etmek

Gerçek anlamına kısmen de olsa yakın sayılır çünkü rüya sahibinin bazı kişilerle anlaşmazlığa düşüp gerginlik yaşamasına ve bu nedenle de sinirlerinin yay gibi gerilmesine tabir edilir. Bu gergin durumdan rüya sahibinin en yakınındakiler de nasiplerini alacaklardır.

Rüyada baldız için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri