Rüyada balık yemek görmek tabiriTuzlanmış balık yemek kişinin o vakitte göreceği hayıra ve menfaate delalet eder. Canlı balık yemek mülke nail olmaktır. Önünde temiz yemekler olduğu halde kokmuş balıkları yediğini görmek, kendisine helal olan hanımı var iken haram ilişkiler içinde olduğuna delalet eder.

Rüyada balık yemektek şekilde tabir edilmez. Bu rüyanın birkaç çeşit yorumu bulunmaktadır. Örneğin bir kişinin rüyasında henüz ölmemiş balıkları olduğu gibi yemesi o kişinin maddi anlamda sahip olacaklarının çokluğu ile tabir edilir. Ya da bir kişinin rüyasında balığı tuzlu tuzlu yemesi o kişinin içine düşeceği sıkıntılara, dertlere ve kötü günlere rivayet edilir. Bunun yanı sıra rüyasında bozulmuş balık yediğini gören kişi hayatının en önemli noktalarında yanlış kararlar alacak demektir.

Rüyada Pişmiş Balık Yemek

Rüyada pişmiş balık yemek, güzeldir ve rüya sahibinin bazen amaçlarını gerçekleştirmek için bazen de havası değişsin diye yapacağı mekân değişikliğine alamet eder. Kişinin kendini daha iyi hissetmesi için zaman zaman değişiklik yapma alışkanlığı olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kılçıklı Balık Yemek

Rüyada kılçıklı balık yemek ya da içi temizlenmemiş balık yemek rüyayı gören kişininyapacağı bazı kusurlu ve ayıplı işlere delalet eder. Kişinin haksız yollardan kazanç elde etmeye çalışacağına ve bu yolda pek çok kişiyi harcayarak, onlara haksızlık edeceğine yorulur.

Rüyada Çiğ Balık Yemek

Rüyada çiğ balık yemek, rüya sahibinin ticarette çok başarılı olacağı, büyük adımlar atacağı, rakiplerinin önüne geçeceği ve hatırı sayılır oranda kazanç elde edeceği anlamına gelir. Bu rüya zengin olmanın yollarını bulmaya, rahata ermeye ve kolay bir hayat sürmeye alamet eder.

Rüyada Balık Pişirmek

Rüyada balık pişirmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı işlere girip rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret edilir.

Rüyada Balık Yemek İstemek

Rüyada balık yemek istemek, çok problemli bir döneme giren rüya sahibinin çok hayırlı kararlar vereceğine delalet eder.

Taze yemek olduğu halde kokmuş balık yemek kötü ahlaklı kadınla evlenmeye delalet eder.İçi temizlenmemiş balığı yemek iftira yapmaya işaret eder.

Rüyada balık yemek için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri