Rüyada balkon görmek tabiriRüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır. Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır. Rüyada balkon görmek veya balkonda durmak ayrılığa işarettir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır.Tek başına balkonda durmak, kişinin yaptığı yararlı işlerden dolayı huzur duyduğuna işarettir. Kalabalıkla balkonda durmak ise sevindirici işbirliğidir.Rüyasinda kendisini bir balkonda oturmus gö-ren, korktugu ve çekindigi seyden emîn olur; kendisini yeni bir balkonda gören, fakirse zengin olur, tüccarsa çok kazanir; zengin-se mali daha da artar. Eski bir balkonda oldugunu gören, eger fa-kir ise mali artar, zengin ise parasi artar; dindar ise daha ziyade ibadete koyulur. Bazilarina göre; balkon kadin ile tabir olunur. Bir balkon yap-tirdigini gören, bir kadin ile suçlanir. Bir balkon üstüne bir balkon daha yaptirdigini gören, karisi üzerine diger bir kadin daha alir. Bir rivayete göre balkon, büyük bir rütbe, derece ve halk arasinda itibar ile tabir olunur. Bazilarina göre rüyanizda kendinizi bir balkonda oturdugunu görmeniz, bir arkadasiniz veya sevdiginiz bir kimse veya aileniz içinden biri ile küçük bir tartisma yapacaginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada balkonda oldugunuzu görmek kötü niyetli kisilerin etrafinizi sardigina, balkondan düstügünüzü görmeniz ise, etrafinizdaki insanlardan zarar göreceginize isaret eder. Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığa işarettir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır. Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığa işarettir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır. Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.

Rüyada balkon görmek uzaklık ve özlem olarak tabir edilir. Rüyasında balkon gören kişi sevdiklerine hasret kalacak ve onları çok özleyeceği bir yerde olacak demektir. Rüyada balkon gören kişi arkadaşları, akrabaları ya da ailesiyle tekrar kavuşmak üzere uzakta bir yere gidecek ama sevgilisiyle ilişkisini tamamen noktalayacaktır.

Bir kişinin kendisini rüyada bir balkonda öylece yalnız başına görmesi tertemiz bir hayat yaşadığı için duyduğu vicdan rahatlığıyla tabir edilirken kalabalık bir insan topluluğu ile balkonda olduğunu görmesi bazı kimselerle ortak iş yapmak için görüşme gerçekleştireceği şeklinde yorumlanır. Bir kişi kendini yıkık dökük bir balkonda oturmuş olarak görürse bu rüyada hayır ve hikmet vardır. Çünkü bu rüya sağlık, zenginlik ve mutluluk anlamına gelir. Bunun tam tersi olarak güzel ve lüks bir balkon görmek münakaşa ve tatsızlık olarak yorumlanır.

Rüyada Balkon Yıkılması

Rüyada balkon yıkılması hayırlıdır, kişinin yeni projelerini ve planlarını hayata geçirmek için eline geçecek olan fırsatlara işaret eder.

Rüyada Balkon Kapısı Görmek

Rüyada balkon kapısı görmek iki türlü tabir edilir. Balkon kapısı kapalıysa fırsat treninin kaçtığına ve iş işten geçtiğine, kapı açıksa yakın bir zamanda büyük bir kısmetin rüya sahibinin ayağına geleceğine delalet eder.

Rüyada Balkon Temizlemek

Rüyada balkon temizlediğini gören kişi geçmişe sünger çekecek ve eski hesaplaşmaları unutacak yeni ve temiz başlangıçlar yapacak demektir.

Rüyada Balkon Yaptırmak

Rüyada balkon yaptırmanın tatsız bir yorumu vardır. Rüya sahibi hiç hak etmediği halde biri nedeni ile çok kötü şekilde utanacağı bir pozisyonda kalacak demektir. Rüyada ikinci bir balkon yaptırdığını gören kişi eşini gözden çıkarmıştır. Bu kişinin yeni arayışlara gireceği ve ilk fırsatta da eşinin üstüne bir kuma getireceği yorumu yapılır.

Rüyada balkon görmek, balkonda olduğunuzu görmek, etrafınızı kötü niyetli kişilerin sardığına, güvenmekte olduğunuz dostlarınıza güvenmekle hata ettiğinize ve dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada balkon görmek, dedikodu ve sıkıntılı bir habere işarettir. Rüyada balkonda oturmak, kişinin etrafını saran insanlara daha dikkatli davranması gerektiğine, her söze inanmakla hata ettiğine dair uyarıdır. Eğer kapalı balkonda oturuduğu görülmüşse sıkıntıya, açık balkonda oturuyorsa feraha rahata ermeye işarettir.

Rüyada balkon için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri