Rüyada banyo görmek tabiriRüyada banyo görmek yada rüyada banyo yaptığınızı görmek, sevdiklerinizin veya yakınlarınızın sizin hakkınızda ileri geri konuşmasına, dedikoduya delalet eder.

Rüyada banyo yaptığınızı görmek, temizliğe, saflığa, iyi niyete, imana işarettir. Rüyayı gören kimse, hasta ise şifa bulur ve hastalıktan kurtulur.

Kimi yorumculara göre Rüyada banyo görmek, bugünlerde yaptığınız bir işin etkisiyle şüphe içine düşeceğinize, sağlığınızın yerinde ve iyi olacağına, günahtan kaçınacağınıza yorumlanır.

Rüyada banyo görmek, aynı zamanda bazı yorumculara göre hapishane ve cehenneme de işaret eder.

Rüyada karanlık bir yerde banyo yaptığını görmek ise hapisle yorumlanır. Buradaki simge vaftizdeki simge olabilir.

Rüyada deniz banyosu yapmak, rüya sahibinin hastalıktan kurtulup şifa bulmasına delalet eder.

Rüyada bulanık suda banyo yapmak, hastalığa işaret eder..

Rüyada banyoda temelli olarak oturmak, rüya sahibinin günah işlemesine yorumlanır.

Rüyada banyoda ölmüş birisini ve ölünün üzerinde eski elbise olduğunu görmek, rüyada görülen ölünün üzerinde kul hakkı olduğuna işaret eder.

Rüyada banyoya girdiğini görmek, rüyayı gören kimse üzüntülü ise üzüntülerinden kurtulur, sıkıntılıysa sıkıntılarından arınır ve huzura erer.

Rüyada banyo yapıp çıktığını görmek, rüya sahibi kimse üzüntülerden kurtulur ve rahatlar.

Rüyada yıkanmak yalnızca elleri değil bedeni yıkamaksa, eski ve olumsuz tavır/alışkanlık/duygusal tepkilerden kurtulmayı simgeleyebilir.

İbn-i Nablusi’ye göre: Rüyada kendinizi banyo yaparken görmek borçlardan kurtulmanıza, maddi rahatlamaya, saadet ve huzura kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada banyo yapmak ya da yıkanmak karşılıksız aşka düşmeye, şifa bulmaya, mutluluk verici olaylar yaşamaya, yokluktan ve kederden kurtulmaya işaret eder. Rüyada berrak olan suyla yıkanmak rüya sahibinin her türlü üzüntüden ve beladan uzaklaşmasına, sorunlarına çözüm bulmasına delalet eder. Rüyada pis bir suda yıkanmak ise bunun tam tersi olarak, sağlık sorunları yaşayarak yatağa düşmeye, malını kaybetmeye, üzüntü ve sıkıntı verecek olaylar yaşamaya, kederlenmeye ve kötü haberler almaya delalet eder.

Rüyada Banyo Yapmak

Rüya sahibi banyoda yıkandığını görüyorsa bu huzurlu olmayan bir eve, bir kadından gelecek ama kısa sürecek bir üzüntüye de delalet eder. Rüyada sıcak su ile yıkanmak güzeldir, dertlerden kurtulmaya ve çareler bulmaya işarettir.

Rüyada El Yıkamak

Rüyada el yıkamak kötü huylardan, kötü duygulardan ve nefisin tuzağından uzak olmaya işaret eder. Rüyasında ellerini yıkadığını gören kişi kimse için kötü şeyler düşünmez, kötü sözler söylemez, yalan konuşmaz, aç gözlülük yapmaz, kimsenin malını çalmaz. Yani bu kişi eline, diline ve beline hâkim olur.

Rüyada Ayak Yıkamak

Rüyada ayak yıkamak güzel gelişmelere ve güzel olaylara işaret eder. Rüyasından ayaklarını yıkadığını gören kişi, mal ve para sahibi olur, zenginliği artar, kısmeti açılır, rızkı hiç azalmaz. Ayrıca atıldığı her işten hayırlı şekilde bolca nasiplenir.

Rüyada Denizde Yıkanmak

Rüyada denizden yıkanmak hayırlı olan işlere işaret eder. Rüyasında denizde yıkandığını gören kişi, tüm hatalarından döner, Allah yolunda tövbekâr olur ve hak yolunda sevap olan, hayırlı işler yapar.

Rüyada Herkesin İçinde Banyo Yaptığını Görmek

Rüyada herkesin gözünün önünde banyo yapmak baş kaldırmaya ve karşı gelmeye işaret eder. Rüyasında herkesin içinde banyo yaptığını gören kişi, çektiği sıkıntı ve zorluklar nedeni ile artık dayanamayarak Allah’a isyan edecek demektir.

Rüyada görülen banyo, kötü görülen bir eve isaret eder. Bundan dolayi banyoa girdigini gören kimse, kadin tarafindan devamli olmayan bir üzüntüye düser.

Rüyada banyo için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri