rüyada demir görmek, rüyada demir , rüyada demir tabiri

rüyada demir görmek tabiriMevla Teala şöyle buyuru­yor. (Biz demiri de indirdik ki onda büyük bir kuvvet ve insanlar için faydalar vardır.)146 Demir kuvvet ve izzete delalettir. Ekmekle beraber demir yemek geçim için çalışmaya, demir çiğnemek gıybete delalettir. Rüyada demir zafere delalet eder Rüyada elinde demir oldu­ğunu görmek, mal ve kuvvete, zayıflıktan sonra izzete delalet eder. Rüyada demir yediğini görmek, her ne yapıyorsa o işte başarıya ulaşacağına delalet eder. Rüyada demir yığını ya da kurşun yığını görmek, bir kadından bekle­diği hayra ve dünyalık eşyalara sahip olur. Elinde demirin yumuşaması, geniş rızık ve mülke, demiri ya da çeliği eritip kalıba dökmek, yaptığı işi sağlam yaptığına delalet eder.
Rüyada demiri eritmek, insanların diline düşmesine ve gıybetini yap­tıklarına da işaret eder. Rüyada demirden yapılan balta, kazma, keser gibi aletler insanın yardımcılarına ve destekçilerine delalettir. Demir aletle­rinde görülen her türlü bozukluk, delalet ettiği manada itibar edilir. Demir mülkü edinmek, madeninden zorluklarla çıkartıldığı için yorgunluk çekile­rek kazanılan mala delalettir.
Rüyada demir görmek ve demiri elinde tutmak, zenginlik ve kuvvetli olmakla yorumlanır. Demir aldığını görmek, zayıflıktan kurtulmaya ve kuvvetli olmaya delâlet eder.
• Rüyada birçok birikmiş demir görmek, dilek ve arzusuna kavuşmak, işinde gücünde çok kuvvetli olacağına işaretle yorumlanır.
• Rüyada demir dövdüğünü görmek, zor bir işi ba­şarmak ve başaracağı ile, fedâkârlık ve sebat göste­rerek, sabırla servete kavuşacağı ile tabir olunur.

rüyada demir için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri