rüyada testis haya görmek tabiriİbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada hayalarının kesildi­ğini ya da bir hastalık bulaştığını gören kimseye, düşmanları galip gelir. Husyelerinin olduğundan daha büyük olduğunu ya da gerçek durumundan daha kuvvetli olduğunu gören kimse, düşmanlarının kendisine ulaşmalarını engeller. Yumurtalıkların yüzüldüğünü gören kimsenin çocuğu ölür ve bir daha çocuğu olmaz. Rüyada gönlü hoş olarak hayalarını bir başkasına hibe ettiğini ve o kimsenin bu hayalarla ilişkiye girdiğini görmek, rüya sahibinin gerçekte kendi çocuğu olduğu halde bir başkasına isnat edilen çocuğa de­lalettir.
Hayalarının tanıdığı bir adamın elinde olduğunu görmek, o adamın kendisine galip gelmesine, eğer genç birisi ise düşmanına delalet eder. Hadım edilmiş kimse görmek düşmanlarından emin olmadığı bir mala nail olmaya delalettir.
Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada husyeler iki eşe, iki çocuğa, iki sanata ya da iki bekçiye bazen eşya çantasına bazende nikâhın ancak kendileri ile sahih olduğu aile büyüklerine ve terazinin topuzuna delalet eder.
Bir tabirde de; rüyada testis gören kimsenin kızları çok olur, denilmiş­tir. Kişinin husyelerinin düşmanının elinde olduğunu görmesi, onlar tarafın­dan gelecek zarara delalet eder.
Rüyada husye, iki kız kardeş, iki kız çocuğu, iki hanım, anne ve hala gibi akraba kadınlarına delalet edebilir. Husyelerdeki herhangi bir durumun olması onlara gelecek bir duruma delalet eder. Husyelerinin kesilmiş oldu­ğunu gören kimsenin iki hastası varsa ölürler, iki hanımı varsa ölürler ya da ayrılırlar. Bazen husyeler mala delalet eder. Bu durumda husyelerin kesil­miş olması, kişinin iki bin, iki yüz ya da iki dinar değerinde alacağı olma­sına, böyle bir şey yoksa kesilmesine, neslinin tükenmesine ve Allah Tealanın nimetinin elinden gitmesine delalet eder.
Husyeler, çalışma ve gayrete ya da insanın uyurken başının altına koyduğu yastık ve minderlere delalet eder. Bir kadının rüyasında husyeleri­nin olması, ikiz çocuk doğurmasına işarettir. Adamın rüyasında husyelerinin kesilmiş olması, aslan ya da tilki hastalığına yakalanmasına, bazende eşini boşamaya, cariyesini satmaya, çocuklarını kaybetmeye ya da çantasının, hurcunun ya da heybesinin yırtılmasına ya da malını kaybetmesine, kantarcı bir kimse ise kantarının bozulmasına, evli ise hanımının akrabalarını kaybetmesine ya da heybetinden veya şerefinden düşmesine delalet eder.

rüyada testis haya için 1 Yorum Var

Yorum Sahibi : Hakan | Tarih : 12-Aralık-2016 | Saat: 09:13

Hayırlısı diyelim rüyamda testislerimin ikisinin birden avucuma düştüğünü koptuğunu gördüm hastaneye gidip diktirmeye çalışıyorum ama bir türlü gidemiyorum sonra avucuma bakınca avucumda misket şeklinde 6 yumurta görüyorum ve haliyle ben de şaşırıyorum hayırlısı nasıl tabir edilir yardımcı olursanız sevinirim

Son Eklenen Rüya Tabirleri