rüyada tirit yemeği görmek tabiriİbni sirin(rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada tirit yemeğinin yağlı olduğunu görmek, faydalı dostlara ve rahat geçime, yağsız olması faydasız dostlara delalet eder. Rüyada tirit yemeği kişinin ömrüne delalet eder. Rüyada önünde bir tas tirit yemeği olduğunu, bir kısmını yediğini, bir kıs­mını bıraktığını görmek, yediği miktarca ömründen gittiğine, bıraktığı mik­tarca ömrünün kaldığına delalet eder. Tirit yemeğinin çok yağlı olduğunu ve yiyemediğini görmek, biriktirdiği malının başkalarının yiyeceğine delalet eder.
Tadı güzel olmayan yağsız tirit yemeğini bir an önce bitirmek için hız­lıca yediğini görmek, geçim darlığından dolayı ölümü temenni etmeye, önündeki tirit yemeğinin bitmesini istemediğinden dolayı yemediğini gör­mek, servet sahibi olmakla beraber devamlı ölüm korkusu içinde olduğuna, tirit yemeğinin az yağlı ve etsiz olması temiz mesleğe ve takvaya, yağının hiç olmadığını görmek, kötü bir mesleğe ve fakirliğe delalet eder.
Rüyada tirit yemeğinin yırtıcı bir hayvan eti ile pişirildiğini görmek, yakın arkadaşının zulmünden korktuğu bazı kimselerle dostluk yapacağına ya da zorba kimselerle ticaret yapmaya, çorbanın yağlı olması ticaretteki kazancın haram olmasına, yağsız olması ticaretinde fayda görmemeye de­lalet eder.
Tirit çorbasının köpek eti ile pişirildiğini görmek, ahlaksız kimselere liderlik yapmaya veya alçak ve akılsız kimselerle ticaret yapmaya işaret eder.
Rüyada gördüğü tirit yemeğinin hepsini yediğini görmek, bulunduğu durum üzerine kalacağına ve fakirlik üzere öleceğine, tirit yemeğine yırtıcı kuşların etinden katıldığını görmek, haram bir mal ile zalim kimselerle ti­caret yapacağına delalet eder.
Hülasa rüyada tirit; kişinin hayatına, geçimine ve kazancına, yağlı olup olmamasına itibarla kazancındaki faydalara, etinin çeşidine görede kazancının haram ve helal olduğuna delalet eder.

rüyada tirit yemeği için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri