rüyada turna kuşu görmek, rüyada turna kuşu , rüyada turna kuşu tabiri

rüyada turna kuşu görmek tabiriİbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Turna kuşu beslediğini gören kimse miskin bir toplumu yönetir. Turna kuşu gücü kuvveti olmayan miskin bir adama delalet eder. Turna kuşlarının seslerini işiten kişi içinde bulun­duğu sıkıntıdan kurtulur. Çok sayıda turna kuşuna sahip olduğunu gören kişi, başkanlığa ve mala nail olur. Turna kuşu tuttuğunu gören kişi kötü ahlaka sahip bir toplumla hısım olur. Turna kuşunun eti ve tüyleri fakir bir adamdan gelen maldır. Turna kuşu ile ilgilendiğini görmek, miskin bir adamla beraber olmaya delalet eder.
Turna kuşu eti yediğini gören kişi hırsızdan ya da hizmetçiden fayda görür. Turna kuşlarının kış ayında toplandıklarını görmek hırsızlara, yol kesen eşkıyaya ve savaşçı düşmanlara delalet eder. Turna kuşlarını dağınık olarak görmek, rüyayı gören kişi için hayra delalet eder. Turna kuşuna bin­diğini gören kişi fakirleşir. Turna kuşlarının bir yöne uçtuklarını görmek, o sene içinde o yörede şiddetli soğukların olmasına ve sel baskınlarına delalet eder.
Turna kuşları toplanmayı ve ortaklığı seven kişilere delalet eder. Turna kuşu gören kişi uzak bir yere yolculuğa çıkar. Rüyayı gören kişi yol­culuk halinde ise, ailesine sağ salim döner.

rüyada turna kuşu için Yorum Yok

Son Eklenen Rüya Tabirleri